Rothschild vydělává na migrační invazi, provozuje tábory pro migranty

Uprchlické tábory v Rakousku a Spolkové republice Německo provozuje jakási soukromá společnost OPS se sídlem ve Švýcarsku, jejímž majoritním vlastníkem je banka Barcleys, což je centrální banka rodiny Rothschildů.

Rothschild vstoupil i do kresleného seriálu...

Rothschild vstoupil i do kresleného seriálu…

Stejní lidé provozuji humanitární organizace po celém světě a to i včetně Afriky. Je to vlastně velmi jednoduché. Tzv. humanitární organizace inkasují peníze od vlád států, tedy daňových poplatníků, které pak rozdělují tzv. potřebným.
Ti si za tyto peníze koupí „jízdenky“ do Evropy, za které zaplatí zpět humanitárním pašerákům. Po příjezdu do Evropy státy opět platí za uprchlíky oné společnosti co provozuje tábory! A za to vše lobuje jistý pan Soros – pravá ruka Rothschilda, který nutí politiky, aby přijali další miliony uprchlíků ročně!

Kromě rozvracení kultury a nastolení nového řádu je v tom i docela fajn business, nemyslíte?! Nejlepší na tom je, že daňoví poplatníci platí cestu uprchlíků sem, jejich pobyt tady a samozřejmě i následné výhody. Všechny tyto peníze inkasuje skupina několika bankéřů z Wall Street ovládající světový bankovní, a nejen ten, systém.

Takže z tohoto důvodu není a nemůže být zájem současných vlád stav jakkoliv měnit. Změna je možná pouze změnou vlád a to za vlády skutečně odpovědné, nikoliv vlády loutkové podléhající diktátu Berlína Bruselu či právě Wall Streetu. Změna je nutná, čas se naplnil…