OKS na oslavách prezidentských voleb na pozvání FPÖ

Včera večer jsme se na osobní pozvání FPÖ zúčastnili volebního večera, který jsme zároveň strávili s přáteli z FPÖ a AfD a společně jsme hlídali každý hlas a změnu ve výsledcích.

Bylo již ten večer patrné, že by si všichni, kteří pana Hofera volili, přáli jeho vítězství, avšak z nejužšího vedeni FPÖ bylo již patrné, že pokud by měly rozhodovat korespondenční hlasy, oni vítězi zřejmě nebudou, ale i tak se doufalo. Atmosféra, která byla na místě samém, byla nepopsatelná, rodiny, přátelé, podporovatelé FPÖ ji tvořili vlastním, přirozeným způsobem, hrála živá hudba, debatovalo se a všude bylo vidět a slyšet odhodlání a ryzí vlastenectví.

Bylo nám ctí, se jako jeden z mála zahraničních partnerů účastnit tohoto večera a zároveň si znovu přátelsky pohovořit s panem Hoferem i předsedou FPÖ H.C. Strachem. Norberta Hofera jsme poznali osobně před více než rokem a musíme říci, že se vůbec nezměnil, stále je to velice pokorný člověk se smyslem pro rodinu a základní vlastenecké hodnoty. Moc jsme mu přáli úspěch, jelikož měl úžasnou kampaň, a i při svém zdravotním hendikepu se jí plně oddal a věnoval ji veškerý čas. Tentokrát to nevyšlo, ale jeho čas přijde.

Je jen na nás, zda – li se naši voliči dokáží mobilizovat stejně jako v Rakousku a zvolit si v našich volbách tu správnou alternativu proti dnešním zaběhnutým pořádkům socialistické vlády. Chceme vyjádřit všem voličům, rodině a celému týmu Norberta Hofera obdiv za veliký kus práce, kterou za velice krátkou dobu na kampani odvedli a dnešní dílčí neúspěch zcela jistě velice brzy nahradí jiné a větší úspěchy. Pevně věříme, že naše spolupráce se bude i nadále prohlubovat a že i voliči v České republice vidí nutnost změn pro zachování naší identity, neboť „naši Evropu“ musíme chránit za každou cenu a v každé době a to společně!