Schůzka z polskými partnery v Praze

V lednu jsme se sešli s našimi partnery z Polska /Ruch narodowy/, abychom projednali možnosti další spolupráce nastartované při založení organizace Fortress Europe, jejíž jsme spoluzakládajícím členem.

 

Dospěli jsme společně k názorové jednotě v otázce migrace, ale i vnitřních polských či českých politických problémů, zejména pak v otázkách pohledu na Evropskou unii a její nutnosti „Restartu“. Současné vedení EU je její cestou k zániku a začátkem problémů uvnitř jednotlivých členských zemí. Tyto problémy pramení z neochoty „vedení“ EU jakkoliv účinně zasáhnout proti přílivu migrantů do EU a výrazně zajistit bezpečnost jejich občanů. Problémy k vidění v Německu, Švédsku či Francii v Česku ani Polsku nechceme.

 

Spolupráce antiimigračních stran je proto nutná po celé EU a tak také činíme spolu s AfD, FPÖ, Vlaams Belang (Belgie), Úsvitem NK a také polskými partnery. Musíme bojovat, byť jsme sprostě a hloupě označování za cosi, co nejsme a to jen pro to, že se na věci díváme v souvislostech a realisticky, nikoliv naivně a demagogicky.